PDA

View Full Version : Help this n00b :)



XVanish
07-02-07, 01:11
Acum ca am scapat de entuziasmul incepatorului: sisteme, sateliti, reglaje, softuri, canale, plugins, etc vreau sa trec la urmatorul capitol si anume: download :D

Am nevoie de link-uri, documentatii, tot ce se poate pt partea de download... asa ca si pt un n00b...

-minus
07-02-07, 09:47
Acum ca am scapat de entuziasmul incepatorului: sisteme, sateliti, reglaje, softuri, canale, plugins, etc vreau sa trec la urmatorul capitol si anume: download :D

Am nevoie de link-uri, documentatii, tot ce se poate pt partea de download... asa ca si pt un n00b... gasesti in sectiunea receptoare ,topicul;site cu softuri.Spaniolul :wink:

XVanish
08-02-07, 21:34
Acolo sunt numai link-uri cu soft-uri, keys, etc. Eu vreau tutoriale cum sa imi setez ss2-ul pt download , pe ce sateliti, cum se face... asa ca si pt un n00b :)

Cel mai bine ar fi sa puna snow, sau care se pricepe, un sticky despre posibilitati de dld prin ss2...

laleauaneagra
08-02-07, 21:52
pai ptr inceput ar fi bine sa pui driveru 4.3.0 care zic eu e cel mai bun ptr dawn dar cred ca si in general dar ma rog,al doilea pas ar fi un skynet 0389 care zic eu e cel mai bun sau skynet 32 si setarile din skynet fireste si pe urma de duci pe sirius,astra si pe unde o mai fi :lol: :wink:

XVanish
08-02-07, 21:54
pai ptr inceput ar fi bine sa pui driveru 4.3.0 care zic eu e cel mai bun ptr dawn dar cred ca si in general dar ma rog,al doilea pas ar fi un skynet 0389 care zic eu e cel mai bun sau skynet 32 si setarile din skynet fireste si pe urma de duci pe sirius,astra si pe unde o mai fi :lol: :wink:
next? :D scuipa tot pls :mrgreen: remember: I'm n00b :roll:

laleauaneagra
08-02-07, 22:30
next? :D scuipa tot pls :mrgreen: remember: I'm n00b :roll:
vb serios sau :evil:

XVanish
08-02-07, 22:40
next? :D scuipa tot pls :mrgreen: remember: I'm n00b :roll:
vb serios sau :evil:
Vb foarte serios !
Spune-mi tot ce trebuie sa stiu si sa fac pt a avea dld prin satelit. Pana acum nu m-am strofocat pe partea asta a SAT-ului :) dar acum chiar ma intereseaza...

Multumesc

Snow
09-02-07, 00:43
Acolo sunt numai link-uri cu soft-uri, keys, etc. Eu vreau tutoriale cum sa imi setez ss2-ul pt download , pe ce sateliti, cum se face... asa ca si pt un n00b :)

Cel mai bine ar fi sa puna snow, sau care se pricepe, un sticky despre posibilitati de dld prin ss2...

http://sateliti.forumup.ro/viewtopic.php?t=119&mforum=sateliti

XVanish
09-02-07, 00:45
Ms snow !
Ma lamurise si laleauaneagra13 intre timp :)