PDA

View Full Version : dreambox 500



uzzy2008
19-05-09, 23:29
salut. am un dm500 de vreo 2 saptamani. am reusit sa-l fac sa mearga in sharing cu ajutorul unoer oameni binevoitori. THX.ce se mai poate face cu un DM500S????

laleauaneagra
20-05-09, 00:08
na uite ca la asta nu m am gandit,pai in afara de a face share cu el si de a vedea moca cam ce ar mai vrea tu sa faca:)

uzzy2008
20-05-09, 01:16
hmm nush. ma gandeam ca daca are linux pe el....poate se mai poate face si altceva..... voi ce mai aveti instalat pe el??

adi sony
20-05-09, 09:06
Inainte de a pune aceste intrebari daca ai fi dat un ,,search,, sau ai fii citit tot la capitolul ,,dm500,, ai fii gasit raspunsul f usor ,a si mai este interesul f mare ptr acest domeniu care unii il au doar ptr.a ,,prinde, ceva nu a cauta si ati bate capul de a vedea ce si cum se face ,cu ce se mananca ,forumul ptr asa ceva este ,citeste si vei gasi raspuns la tot ce vrei ,daca intimpini greutati si nu ai gasit nimic postat atunci se va ajunge la intrebari postate de cateva sute de useri.
Ce sa zic ,conserva fiind cu Linux ,numai mancare nu face si nu spala .

dyngo
20-05-09, 11:13
adi sony, mancare nu face, dar pe unele poti sa incalzesti mancarea sau sa menti cafeaua calda:D. Acum lasand gluma la o parte, uzzy2008 intra si tu pe severul de la gemini si ai sa gasesti o gramada de plugin-uri